Uczę kobiety autoempatii, ponieważ wiem, że to najlepsza droga do oswojenia emocji.

 

Pomagam Kobietom zrobić przestrzeń dla emocji w życiu. Ich zauważenia, zaakceptowania i radzenia sobie z nimi, w sposób, który wspiera, wzmacnia i rozwija.
Raczej towarzyszę, pytam, i zachęcam do autoempatii i świadomej pracy z emocjami niż podaję gotowe recepty.
Praca z emocjami przypomina trochę zrywanie kilku warstw starej farby. Początkowa faza to przyglądanie się co jest do zerwania, potem przychodzi akceptacja, a następnie delikatne odkrywanie tego, co pod spodem, co należy do naszej autentyczności, spójności z nami.
TEGO POTRZEBUJESZ?

wyadarzenia

Dobrze, że JESTEŚ – to strona dla Ciebie

 

 

 

mój rys zawodowy i współpraca

Jako redaktor merytoryczna i autorka tekstów poradnikowych, współpracowałam ze znanymi portalami o zdrowiu i rodzicielstwie. Jako pedagog zdrowia, pracowałam w zespole terapeutyczno-medycznym, przy jednej z najlepszych klinik dziecięcych, na Śląsku. Zajmowałam się edukacją i reedukacją diabetologiczną. Współpracowałam także przy tworzeniu scenariusza warsztatów prozdrowotnych, dla Światowej Organizacji ds Migracji. 
Jestem autorką artykułów, które ukazały się w czasopiśmie SENS Magazyn dla Diabetyków, Aktywni oraz W czepku urodzone.

 

media

 

 
mk„Kobiety mają naturalną zdolność wnikania głębiej, w struktury rzeczywistości. Są obdarzone myśleniem intuicyjnym i holistycznym, które pozwala im łączyć międzypokoleniowe różnice w całość oraz wydobywać z ludzi to, co niewidzialne gołym okiem. Są wierne swoim wartościom i rozkwitają na tle przełomowych wydarzeń, które budują w nich świadomość własnej kobiecości.”
Moje spojrzenie na energię kobiecości w biznesie 

 

[siteorigin_widget class=”kad_image_widget”][/siteorigin_widget]

dyplomy i certyfikaty

od 12 lat jestem związana z psychologią zdrowia i choroby, edukacją zdrowotną i publikacjami

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie w zakresie „pedagogiki zdrowia” na Wydziale Pedagogiki i Psychologii [nr dyplomu 22214/WPIP/2003] , na Uniwersytecie Śląskim. Kompetencje do wykonywania zawodu, pogłębiałam na licznych kursach i szkoleniach oraz w trakcie pracy z klientami. Moje wykształcenie potwierdzają [klik] dyplomy i certyfikaty. Jednak największą wartością są dla mnie doświadczenia praktyczne, które zdobywałam, dzięki moim klientom i które przyczyniły się do stylu mojej pracy.

 

[siteorigin_widget class=”kad_image_widget”][/siteorigin_widget]