Pomagam Kobietom zadbać o zdrowie

anna-czupryniakfabiniak
 
Pomagam Kobietom zrobić przestrzeń dla emocji w życiu. Ich zauważenia, zaakceptowania i radzenia sobie z nimi, w sposób, który wspiera, wzmacnia i rozwija.
Raczej towarzyszę, pytam, i zachęcam do autoempatii i świadomej pracy z emocjami niż podaję gotowe recepty. 
  
 
 

 

Uczę kobiety autoempatii, ponieważ wiem, że to najlepsza droga do oswojenia emocji.

Praca z emocjami przypomina trochę zrywanie kilku warstw starej farby. Początkowa faza to przyglądanie się co jest do zerwania, potem przychodzi akceptacja, a następnie delikatne odkrywanie tego, co pod spodem, co należy do naszej autentyczności, spójności z nami.
TEGO POTRZEBUJESZ?

wyadarzenia

Dobrze, że JESTEŚ - to strona dla Ciebie

 

 

 

mój rys zawodowy i współpraca

Jako redaktor merytoryczna i autorka tekstów poradnikowych, współpracowałam ze znanymi portalami o zdrowiu i rodzicielstwie. Jako pedagog zdrowia, pracowałam w zespole terapeutyczno-medycznym, przy jednej z najlepszych klinik dziecięcych, na Śląsku. Zajmowałam się edukacją i reedukacją diabetologiczną. Współpracowałam także przy tworzeniu scenariusza warsztatów prozdrowotnych, dla Światowej Organizacji ds Migracji. 
Jestem autorką artykułów, które ukazały się w czasopiśmie SENS Magazyn dla Diabetyków, Aktywni oraz W czepku urodzone.

 

media

 

grazyna

 

"Bez wątpienia autentyczność wzbudza emocje, ale ma swoje korzystne przełożenie, na zwiększenie skuteczności własnych działań. Dziś bowiem to relacje z klientem wpływają na efektywność sprzedaży. A atrakcyjność marki związana jest z tym, jakie wzbudza emocje."
Mój artykuł o emocjach w kobiecym biznesie

 
ew"Ludzie, w zdecydowanej większości, nie panują nad złością. Nie radzą sobie z najbardziej pierwotną emocją. A dlaczego tak jest? Bo nie mają wystarczającego kontaktu z własnymi emocjami. Nie wiedzą, że część ich reakcji to automatyczne reakcje, wynikające z przekonań a nie z faktów. Nie są świadomi, że wszelkie reakcje, podszyte złością, to informacje o ich niezaspokojonych potrzebach, które w ten sposób manifestują się. Niektóre osoby deklarują, że nie panują nad sobą, bo przeżywają stres. Stres staje się wymówką dla wielu osób a nie wskazówką, że warto byłoby dotrzeć do źródeł. Bo złość jest zawsze wierzchołkiem góry lodowej i ujawnia się nie proszona."
Wywiad, którego udzieliłam w temacie uczuć w biznesie

mk"Kobiety mają naturalną zdolność wnikania głębiej, w struktury rzeczywistości. Są obdarzone myśleniem intuicyjnym i holistycznym, które pozwala im łączyć międzypokoleniowe różnice w całość oraz wydobywać z ludzi to, co niewidzialne gołym okiem. Są wierne swoim wartościom i rozkwitają na tle przełomowych wydarzeń, które budują w nich świadomość własnej kobiecości."
Moje spojrzenie na energię kobiecości w biznesie 

 

dyplomy i certyfikaty

od 12 lat jestem związana z psychologią zdrowia i choroby, edukacją zdrowotną i publikacjami

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie w zakresie "pedagogiki zdrowia" na Wydziale Pedagogiki i Psychologii [nr dyplomu 22214/WPIP/2003] , na Uniwersytecie Śląskim. Kompetencje do wykonywania zawodu, pogłębiałam na licznych kursach i szkoleniach oraz w trakcie pracy z klientami. Moje wykształcenie potwierdzają [klik] dyplomy i certyfikaty. Jednak największą wartością są dla mnie doświadczenia praktyczne, które zdobywałam, dzięki moim klientom i które przyczyniły się do stylu mojej pracy.

 

sprawdź rekomendacje