Chcesz pozostać w kontakcie?

 

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

 

 
 
Poniżej znajduje się Polityka Prywatności strony Zdrowy Rozwój. Polityka ta obowiązuje każdego użytkownika serwisów oraz publikacji należących do Zdrowy Rozwój, których autorką jest Anna Czupryniak - Fabiniak.
Anna Czupryniak-Fabiniak zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają jednak na podstawową zasadę: Anna Czupryniak-Fabiniak nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników swoich serwisów.
Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie subskrybuj newsletterów należących do Anna Czupryniak-Fabiniak oraz nie nabywaj produktów i usług oferowanych za pośrednictwem tej strony.

 


 

Zgadzając się z Polityką Prywatności oświadczasz, że:

 

  • wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, podanych dobrowolnie, przez Zdrowy Rozwój, w celach marketingowych. Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości, pod warunkiem braku zmiany celu przetwarzania.
  • wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Zdrowy Rozwój, Anna Czupryniak-Fabiniak, na podane przez Ciebie dane teleadresowe.
  • zostałeś/aś poinformowany/a o tym, że:
  • administratorem Twoich danych osobowych jest Anna Czupryniak-Fabiniak, Zdrowy Rozwój
  • masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia,
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, a jednocześnie konieczne do korzystania z serwisu.
Dane Osobowe
Anna Czupryniak-Fabiniak nie dopisuje żadnej osoby bez jej zgody, do żadnej ze swoich list subskrypcyjnych czy newsletterów.
Każda osoba musi dopisać się sama, poprzez podanie swojego maila oraz potwierdzenie danych, klikając w link, który otrzymuje podczas rejestracji. W każdym otrzymanym od Anna Czupryniak-Fabiniak mailu,  znajduje się link umożliwiający usunięcie swoich danych z bazy.
W czasie korzystania z serwisów należących do Anna Czupryniak-Fabiniak, możesz zostać poproszona/y o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszona/y, to w większości przypadków: imię, nazwisko, adres e-mail oraz, w przypadku, gdy chcesz otrzymać fakturę – także nazwa firmy, numer NIP oraz adres firmy. Wymagane są tylko te danych, które są niezbędne do działania serwisu, w szczególności korzystania z odpłatnych produktów lub usług, które można nabyć drogą online.
Subskrypcja bezpłatnego Newslettera
Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych newsletterów należących do Anny Czupryniak-Fabiniak, Zdrowy Rozwój, wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail oraz imienia. Pola te są obowiązkowe. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysyłać danemu Czytelnikowi newsletter.
Niezapowiedziane Wiadomości
Anna Czupryniak-Fabiniak zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności (np. zmiany, wewnętrzne promocje).

 

 

Jeśli wyrażasz zgodę na powyższe zasady, zapisz proszę swój mail, w okienku poniżej.
Dostaniesz, mail potwierdzający, na swoją skrzynkę.
Po jego aktywacji, Twój adres mail, zostanie włączony do listy subskrybentek.
Jeśli nie aktywujesz swojego maila w ciągu 14 dni, Twój mail nie zostanie dołączony do bazy subkrybujących informacje ze strony Zdrowy Rozwój.

 

Pozostańmy w kontakcie

 
ania_czupryniak_fabiniak_2-7

Chcesz otrzymywać aktualne informacje?

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI tej strony.