zdrowy rozwój Kobiet – wyzwania, kursy, warsztaty, coaching zdrowia;

opinia o wyzwaniu emocjonalnym dla kobiet „Jestem Kobietą-Jestem Sobą”

Droga Aniu!

Już teraz dziękuję Ci bardzo za to wyzwanie. Cieszę się, że się załapałam (...) Jestem na gorąco po dwóch zadaniach z modułu III. To niesamowite jak klapki spadają z oczu, na razie po okruszku, ale mam nadzieję na efekt kuli śnieżnej, bo bardzo nie chciałabym zmarnować dotychczasowej pracy.

Mam problemy ze złością, potrafię wpadać w furię (bardzo rzadko, ale...). Zmagazynowaną złość uwalnia wtedy potknięcie innej osoby. Najczęściej ofiarą pada mój mąż. Po takich atakach jestem wykończona i oczywiście przekonana, że cały świat jest przeciwko mnie, nikt mnie nie kocha itp., itd. Umówiłam się z mężem, że przy następnym napadzie złości ma uruchomić czerwoną lampkę i przypomnieć, że to złość nie na niego :).

Teraz mi się przypomniało, że w dzieciństwie zazwyczaj ze swoim rozgoryczeniem/złością ukrywałam się pod kocem albo uciekałam gdzieś i czekałam, żeby ktoś do mnie przyszedł. Jak łatwo się domyślić, dorośli byli zbyt zajęci, żeby to zauważyć. Może nawet cieszyli się, że mają spokój. Mój synek jest za mały i jeszcze tak nie robi, ale staram się zawsze koić dzieciaki mojej siostry, bo robią to samo. Idę zawsze do nich i im tłumaczę, pocieszam ich, troszczę się wtedy po troszku o tę małą dziewczynkę we mnie.

Dziękuję Ci Aniu, bo myślę, że te warsztaty mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na życie moje i moich bliskich.

Pozdrawiam ciepło
Basia Kurek

Cieszę się, że byłam na warsztatach, teraz czuję wiatr we włosach i próbuję się bardziej ogarnąć z sobą samą.
Muszę wziąć się za siebie i swój biznes, wyjść z ukrycia i działać. ~ Sabina pilotażowe warsztaty z wykorzystaniem Mapy Marzeń
Aniu było spełniająco, pasuje mi Twoja energia, wyrazistość, kreatywność, normalność i zwyczajność.
Mam wrażenie jakbyś mi spadła z nieba. ~ Justyna pilotażowe warsztaty z wykorzystaniem Mapy Marzeń

autorskie teksty, publikacje specjalistyczne

 
Z Anią współpracujemy od 2013 roku.  Jej teksty, skierowane do osób z chorobami przewlekłymi, cechuje empatyczny styl i wyczucie potrzeb czytelnika. W jej tekstach widać wieloletnie doświadczenie w edukacji zdrowotnej oraz wiedzę z zakresu psychologii zdrowia. Ania inspiruje i motywuje, dlatego jej artykuły przepełnione są konkretami, podanymi w przystępnej formie. Bardzo dobre pióro i indywidualne podejście do tematu, składa się na cechy charakterystyczne tekstów Ani. Rekomendujemy ją jako profesjonalistkę i autorkę, dbającą o solidność i terminowość.  
~ Marcin Biedrzycki wydawca

www.musqo.pl dobrze cię wydamy

Ania  jako autorka tekstów poradnikowych dla rodziców, chętnie poruszała tematykę emocjonalności najmłodszych, problemów związanych z ich wychowaniem, jak i trudne zagadnienia sytuacji dziecka z dysfunkcjami w grupie oraz w rodzinie. Materiały cechowała duża fachowość, rzetelność oraz wieloaspektowe ujęcie spraw.  
~ Katarzyna Wośko
koordynator serwisów parentingowych
Grupa Wirtualna Polska

edukacja zdrowotna, szkolenia i warsztaty

www.medtronic.pl

Ania przeprowadziła szkolenia specjalistyczne dla osób chorujących na cukrzycę typu 1 i ich rodzin, w zakresie stosowania terapii za pomocą osobistej pompy insulinowej. Jako trener i edukator  dała się poznać jako osoba wykazująca bardzo dobre podejście metodyczne oraz merytoryczne. Jej indywidualne podejście do klienta, skutkowało bardzo dobrymi efektami, w procesie edukacji. ~ Agnieszka Kmieć /przedstawiciel ds diabetologii w Medtronic Poland Sp. z o.o./
Mieliśmy zaszczyt odbywać szkolenie do obsługi pompy insulinowej. Prowadzącą szkolenie była Pani Ania Czupryniak - Fabiniak. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jej metodycznych umiejętności oraz zaangażowania, które wkładała w przekazanie nam tej złożonej wiedzy. Pani Ania wykazała się cierpliwością wobec naszych obaw i wątpliwości, starając się dotrzeć z istotą sprawy, w jak najbardziej przystępny sposób. ~ Beata i Sławomir Jędrzejczykowie - pełen program szkolenia z obsługi pompy Paradigm 722, przed wdrożeniem do leczenia tą metodą (2008 r;)